نصب و اجرای آسانسور

مجموعه افرا دژ راستین تمامی مراحل نصب و اجرای آسانسور را انجام میدهد و با سابقه درخشان و همکاری با بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی آماده ارائه انواع خدمات در 24 ساعت شبانه روز به شما عزیزان میباشد.

رزومه ما گواه از اجرا دقیق و بدون نقص ما دارد، دارای پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور جهت اخذ استاندارد

خدمات آسانسور

اجرا

نصب و راه اندازی یک عملیات فوق العاده حساس و ظریف است.داشتن خلاقیت و تجربه ،نقشه اجرایی درست و اجرای صحیح آنها تاثیر چشمگیری در نتیجه نهایی آسانسور دارند.

مشاوره

بخشی از دلایل نیاز به مشورت با متخصصان شرکت آسانسور افرا دژ راستین عبارتند از : 1-داشتن تخصص و دانش فنی مطابق با استانداردهای روز. 2-داشتن تجربه در نصب انواع آسانسور با بیش از 15 سال . 3-نوآوری همگام با تغییرات جهانی . 4-منافع و مصلحت سرمایه گذاران با توجه به نیاز موقعیتی و اقتصادی. انواع مشاوره ❌مشاوره در ساخت آسانسور جدید ❌مشاوره در بازسازی آسانسورهای موجود

اخذ استاندارد

اخذ استاندارد آسانسور، به‌ دلیل آنکه آسانسور وسیله‌ای ا‌ست که مستقیماً با جان افراد در ارتباط است، اجباری‌ ست و هیچ ساختمانی بدون داشتن استاندارد آسانسور موفق به دریافت پایان کار ساختمان و در نتیجه دریافت سند ساختمان نمی‌شود. داشتن استاندارد جهت حفظ ایمنی مسافرین آسانسور و بهره برداری مناسب و بهینه از این تکنولوژی در حال گسترش الزامی هست.

طراحی

اساسی ترین و اصلی ترین قدم قبل از نصب آسانسور طراحی، نقشه کشی و آنالیز ترافیک ساختمان و آسانسور میباشد. در نصب آسانسور عوامل زیادی مانند طراحی و معماری ساختمان، نوع کاربری ساختمان، تعداد طبقات، تعداد واحد هر طبقه، میزان ترافیک و …اثر گذار خواهند بود که برای نصب بهترین حالت آسانسور ها بیشترین نقش را دارند.

صدور بیمه

به خاطر اتفاقاتی که ممکن است به هر دلیلی در زمان استفاده از آسانسور پیش بیاید داشتن بیمه آسانسور الزامی به نظر می رسد.

فروش

افرادژ راستین بهترین سایت فروش آسانسور و خرید آن برای مشتری است. فاکتور های استاندارد زیادی باید در حین فروش آسانسور و خرید آن درنظر گرفته شود. از عوامل موثر در فروش آسانسور عبارتند از : نوع آن، قطعات آن،نوع ساختمان، قطعات آسانسور، ظرفیت آسانسور و… تعیین قیمت برای آسانسور با توجه به ظرفیت نفرات داخل کابین، جنس موتور و کشور سازنده ی موتور و تعداد توقف آن در طبقات متفاوت است

سرویس نگهداری

هر سیستمی بعد از نصب شدن نیاز به نگهداری و سرویس دارد، و این کار سبب عملکرد بهتر دستگاه و ایمنی آن در حین کار خواهد شد.بسیاری از شهروندان کرج برای سرویس و نگهداری آسانسور آپارتمان خود با مشکلات زیادی روبرو هستند .از جمله این مشکلات پیدا کردن سرویسکار با تجربه و متخصص می باشد که به راحتی نمی توان شرکت متخصص و متعهد در این زمینه را پیدا کرد. از سوی دیگر هزینه های سرویس و تعمیر آسانسور بسیار متغیر است و با یک جستجو ساده و استعلام قیمت می توان دریافت که اختلاف قیمت ها بسیار زیاد است.

بازسازی و تعمیرات

آسانسور عمومی‌ترین وسیله حمل‌و‌نقل عمودی در جهان است و مورد استفاده تمامی گروه‌های سنی قرار می‌گیرد. به همین خاطر باید ایمن، زیبا و کارآمد باشد. اما این دستگاه نیز عمر خودش را دارد؛ خبر خوب این است که با بازسازی آسانسور می‌توانید عمر تازه‌ای به آن ببخشید. عمر مفید قطعات حتی با داشتن بهترین برنامه سرویس و نگهداری آسانسور  و استفاده از بهترین و مدرن‌ترین قطعات به‌پایان می‌رسد و تجهیزات از حالت مطلوب خارج می‌شوند.

محصولات

کلیات آسانسور

  • آسانسور یک وسیله نقلیه عمومی است که به طور موثر افراد و یا وسایل را بین طبقات یک ساختمان جا به جا می کند. آسانسورها معمولا از موتورهای برقی استفاده می کنند که قابلیت هدایت کابل های کششی ، سیستم های وزنه متعادل کننده و پمپاژ مایع هیدرولیکی برای بلند کردن پیستون استوانه ای را دارند.

آسانسور چیست؟

  • آسانسور یک جعبه فلزی در ابعاد مختلف است که به یک طناب فلزی بسیار سخت متصل شده است. این طناب از چرخ قرقره آسانسور در قسمت موتورعبور می کند.

پروژه های اجرایی