بهترین سیستم امنیتی حفاظتی کرج

سیستم امنیتی حفاظتی کرج

سیستم امنیتی حفاظتی کرج

امروزه با اینکه انواع و اقسام سیستم امنیتی حفاظتی ، نگهبان ها ، انواع نرده های محافظ ، سگ های نگهبان و … وجود دارد، اما به تنهایی این موارد نمی توانند بطور کامل امنیت و اسایش یک مکان را تامین کنند

ما در این مقاله انواع و اقسام  لوازم سیستم امنیتی حفاظتی به همراه ویژگی هایشان، کاربرد و قیمت شرح خواهیم داد تا شما بتوانید به راحتی سیستم مورد نیاز خود را انتخاب کرده و یا با مشاوره رایگان با کارکنان افرادژ راستین، با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت تهیه کنید.

و اما لیست انواع لوازم در ارائه دهنده بهترین سیستم امنیتی حفاظتی کرج:

البته لازم به ذکر است کلیه این موارد در تهران و همچنین شهر های حومه نیز ارائه می شود.

دوربین مدار بسته :

 

سیستم امنیتی حفاظتی
سیستم امنیتی حفاظتی

یکی از مهم ترن و مورد استفاده ترین اقسام سیستم امنیتی حفاظتی دوربین های مدار بسته می باشند، شما با نصب و استفاده دوربین مدار بسته در منزل، فروشگاه، شرکت و یا هر مکان مورد نظر دیگری می توانید به راحتی از فضای داخلی و خارجی آن اگاه باشید. و در هر ساعتی از شبانه روز روی آن نظارت داشته باشید.

با کلیک کردن روی این لینک می توانید لیست کاملی از دوربین های مدار بسته قیمت و ویژگی های آن با خبر شوید.

 

سیستم اعلام سرقت :

سیستم امنیتی حفاظتی
سیستم امنیتی حفاظتی

و اما یکی از پرکاربرد ترین ها در سیستم امنیتی حفاظتی ، سیستم اعلام سرقت می باشد که شامل چندین نوع مختلف است

  1. دتکتور یا سنسور
  2. اژیر – الارم
  3. تماس گیرنده

و…….

دتکتور یا سنسور

همانند لوازمی که در اعلام حریق استفاده می شوند مورد استفاده قرار می گیرند، حسگر هایی دارند که به راحتی می توانند تغییرات اطراف و یا هرگونه حرکتی در محیط را حس کنند.

این دتکتور یا سنسور ها دارای یک کنتاکت می باشند که با هرگونه تغییر در مدار حسگر ها این کنتاکت ها باز و بسته شده و واکنش نشان می دهند.

 

اژیر یا الارم

اژیر ها و یا الارم ها که از ولتاژ های مختلفی ساخته شدند و مدار های الکتریکی پیچیده ای دارند یکی دیگر از اقلام سیستم امنیتی حفاظتی می باشد که خیلی سریع در زمان احساس خطر با تولید صدا اعلام خطر می کنند.

اژیر ها دارای دو بلندگو برای استفاده داخل و خارج مکان می باشند و برای اینکه سارق نتواند به آن اسبی برساند و یا توسط عوامل محیط خراب نشود درون آن یک ترمپر کار رفته شده است.

 

تماس گیرنده

تماس گیرنده به صورت بک دستگاه مکمل برای دستگاه اعلام خطر می باشد.

به این صورت که هر زمان اژیر به صدا درامد سریعا با شماره هایی که از پیش برای آن تعریف شده است تماس می گیرد و توسط یک پیغام صوتی ضبط شده مراکز و یا اشخاص مورد نظر را از آن وضعیت اگاه می کند لازم به ذکر است این موارد نه تنها برای سرقت بلکه در موارد اتش سوزی هم مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شما می توانید دیگر محصولات قابل ارائه در بهترین سیستم امنیتی حفاظتی کرج ( شرکت افردژ راستین ) که مربوط به اقسام اعلام حریق و اتشنشانی می باشد را مطالعه کنید.

 

سیستم امنیتی در کرج

شرکت افرادژ راستین که بنا بر رزومه قوی و نمونه کار های بسیار خوب، کیفیت خدماتش به تمامی مشتریان ثابت شده را می توان به جرعت بهترین ارائه دهنده سیستم امنیتی در کرج و یا ارائه دهنده بهترین سیستم حفاظتی در کرج نامید.

این مجموعه فوق العاده لیست کاملی از تمامی اقلام سیستم امنیتی حفاظتی را دارد که شما جهت تهیه می توانید از طریق همین وب سایت تمامی تصاویر و اطلاعات را مشاهده کنید و اگر جواب سوال خود را نگرفتید مشاوران ما در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

انواع اقسام دوربین های مدار بسته متناسب با فضای مورد نظر شما و بودجه شما در افرادژ موجود می باشد کافیست جهت مشاهده روی همین قسمت کلیک نمایید تا کاتالوگ جامع به همراه ریز جزئیات و قیمت ها را مشاهده کنید.

جهت اسودگی خیال تامین تمامی موارد امنیتی حفاظتی محل کار یا زندگی خود را به تیم با تجربه ما بسپارید.