درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

امروزه درب های سنتی و قدیمی از ساختمان ها حذف شده‌اند و دربهای اتوماتیک جای آنها را گرفته است. درب های اتوماتیک دارای سیستم کنترل از راه دور هستند و به طور خودکار باز و بسته می شوند و نیز مقاوم تر و بهتر از درب های سنتی عمل می کنند. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند. یکی از انواع آن درب اتوماتیک شیشه ای است. همان طور که از اسمش پیداست جنس این درب ها از شیشه می باشد. این شیشه ها نشکن و ضد ضربه هستند. علاوه بر آن دچار خط و خش نمی‌شوند و در مقابل رطوبت، باد و باران پایدارند. برخی از درب های اتوماتیک شیشه‌ ای خاطره خوبی ندارند و پس از کمی استفاده متوجه شده اند که رنگ این درب ها کدر و زرد شده است. باید بدانید که برای درب های با کیفیت و جنس مناسب به هیچ وجه این اتفاق روی نمی دهد و درب کیفیت خود را تا سال های طولانی حفظ می کند. عملکرد این درب ها بسیار سریع و استاندارد است و هیچ تاخیری برای باز و بسته کردن درب ندارد.
درب ها نقش به سزایی در زیبایی خانه دارند. درب های شیشه ای ظاهر زیبا و شیک به ساختمان می بخشند. اگر فردی با سلیقه مینیمال و ساده هستید این درب ها برای شما مناسب اند. علاوه بر آن این درب ها مناسب فضایی مانند کتابخانه ها، شرکت ها، مغازه ها و.. . هستند و آنها را بسیار زیباتر نشان می دهند. قیمت این درب ها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به طور کل یک قیمت خاص را برای آن اعلام کرد.
دربهای اتوماتیک شیشه ای به چند دسته تقسیم می شوند:
درب اتوماتیک تلسکوپی: این درب ها بیشتر مناسب مکان های عمومی هستند و می توانید از آن برای مکان های پرتردد استفاده کنید.
درب اتوماتیک لولایی: این درب ها با برق و به صورت اتوماتیک کار می‌کنند و شکل آن شبیه به لولا است
درب اتوماتیک گرد و نیم گرد: این درب ها ظاهری گرد دارند از آن می توانید برای مکان هایی مانند تالار بیمارستان و… استفاده کنید.
درب اتوماتیک کشویی: این درب ها متداول ترین نوع درب ها هستند و به صورت کشویی باز و بسته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *