سیستم امنیتی

سیستم های امنیتی و حفاظتی معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند بنابراین انتخاب یک سیستم امنیتی می تواند امری چالش برانگیز باشد.یکی از حوادثی که می تواند امنیت یک مکان و یا اموالی را به خطر بیندازد، سرقت آنها می‌باشد. در چند دهه اخیر،کاربرد سیستم های امنیتی و حفاظتی به منظور کاهش جرم و جنایت و سرقت اموال در حال افزایش بوده است.

مشاوره و راهکارهایی به روز را با قیمتی مناسب جهت امنیت خود و خانوادهتان از ما بگیرید، نمایندگی بسیاری از برند های ایرانی و خارجی

خدمات سیستم امنیتی

دوربین های مداربسته

کیفیت بالای تمام دیجیتال | امکان استفاده بهینه از کابل های ارتباطی | امکان ارتباط بیسیم با امنیت و کیفیت بالا | امکان ارسال همزمان تصویر،صدا و برق در بستر شبکه

اعلام سرقت

سیستم اعلام سرقت یک بخش مهم از سیستم امنیت ساختمان را تشکیل می دهد. امنیت و آرامش در دنیای مدرن امروز رویدادی اجتناب ناپذیر است. تنوع درانواع سیستم های اعلام سرقت و قفل های برقی وسنسورهای تشخیص حرکت خود گویای این موضوع است.

اکسس کنترل

یکی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در صنعت کنترل تردد افراد می باشد. دستگاه های اکسس کنترل جهت کنترل ورود و خروج اماکن استفاده می شود که از طریق خروجی رله به انواع قفل های برقی مانند قفل مقابل برقی، مگنت متصل می شود و از طریق چهره، اثر انگشت، کارت به درب فرمان میدهد تا درب باز شود.

محصولات

کلیات سیستم امنیتی

  • سیستم امنیتی خانگی حتی برای منازل واقع در محله هایی که نگهبان دارند نیز ضروری است.صرف سکونت در منطقه ای بدون جرم به معنی امنیت منزل شما نیست.مطمئن ترین راه حراست از خانه ، نصب یک سیستم امنیتی است.

ویژگی

  • ویژگی‌های امنیتی، نظارتی و حفاظتی دوربین‌های مداربسته (CCTV) این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان به بهترین وجه از افراد، اموال و دستگاه‌های ارزشمند محافظت نمود.

پروژه های اجرایی