ضمانتی برای یک خانه ایمن

مشاوره و راهکارهایی به روز را با قیمتی مناسب جهت امنیت خود و خانوادهتان از ما بگیرید، نمایندگی بسیاری از برند های ایرانی و خارجی

دوربین های مداربسته

-کیفیت بالای تمام دیجیتال -امکان استفاده بهینه از کابل های ارتباطی --امکان ارتباط بیسیم با امنیت و کیفیت بالا -امکان ارسال همزمان تصویر،صدا و برق در بستر شبکه

خدمات

اعلام سرقت

سیستم اعلام سرقت یک بخش مهم از سیستم امنیت ساختمان را تشکیل می دهد. امنیت و آرامش در دنیای مدرن امروز رویدادی اجتناب ناپذیر است. تنوع درانواع سیستم های اعلام سرقت و قفل های برقی وسنسورهای تشخیص حرکت خود گویای این موضوع است.

اکسس کنترل

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

کلیات سیستم امنیتی

  • سیستم امنیتی خانگی حتی برای منازل واقع در محله هایی که نگهبان دارند نیز ضروری است.صرف سکونت در منطقه ای بدون جرم به معنی امنیت منزل شما نیست.مطمئن ترین راه حراست از خانه ، نصب یک سیستم امنیتی است.

ویژگی

  • ویژگی‌های امنیتی، نظارتی و حفاظتی دوربین‌های مداربسته (CCTV) این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان به بهترین وجه از افراد، اموال و دستگاه‌های ارزشمند محافظت نمود.

پروژه های درحال اجرا

پروژه ...
پروژه ...
پروژه ...