مراحل اخذ تاییدیه اتش نشانی

مراحل اخذ تاییدیه اتش نشانی

مراحل اخذ تاییدیه اتش نشانی به صورت پله پله و تمامی قوانین، همچنین مدارک مورد نیاز جهت اخذ تاییدیه اتش نشانی در این مقاله توضیح داده شده است.

اگر در پایان مقاله با هرگونه سوالی مواجه شدید و یا پاسخ سوالتان را دریافت نکردید، می توانید با کارشناسان افرادژ تماس بگیرید.

شرکت افرادژ راستین با تجربه چندین ساله یکی از بهترین مجری های ارائه دهنده سیستم اعلام حریق، اطفا حریق، انواع اقسام تجهیزات اتش نشانی می باشد که می تواند در مراحل اخذ تاییدیه اتش نشانی به شما خدمت رسانی نماید.

بزرگترین تبلیغ این مجموعه رضایت کامل مشتری های پیشین خود می باشد.

 

مراحل و مدارک مورد نیاز

هنگام شروع ساخت ساختمان و در اولین مرحله جهت اخذ تاییدیه اتش نشانی از سازمان نظام مهندسی و یا اتش نشانی شما باید تشکیل پرونده دهید، حتما سوال می شود چه کسی باید این کار را انجام دهد؟

– شخص کارفرما یا نماینده قانونی کارفرما و یا فردی که وکالت انجام این کار را داشته باشد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ تاییدیه اتش نشانی

1.اصل و کپی سند ساختمان

2.اصل و کپی کارت ملی مالک و یا کارفرما

3.نقشه ی فاز اول ساختمان

4.فیش پرداخت عوارض شهرداری

5.هماهنگی با شرکت مجری

 

پس از مراجعه به شرکت مجری(جهت اخذ تاییدیه اتش نشانی )، به همراه مدارک ذکر شده در پاراگراف قبلی به علاوه نامه اتوماسیون شهرداری و کپی جواز می توانید با شرکت قرارداد ببندید.

 

تاییدیه اتش نشانی

جهت حفظ ایمنی بیشتر ساختمان و کاهش بروز خطرات پیرامون حریق، یک سری دستورالعمل ها طبق اصولی خاص از جانب سازمان اتش نشانی تعریف شده است که یکایک این موارد باید در ساختمان به درستی انجام شود.

در حین ساخت ساختمان، بازرسین منتخب اتش نشانی بر روند کار و پیاده سازی دستورالعمل های اتش نشانی نظارت می کنند تا تمامی این استاندارد های مورد نظر به درستی پیش رود، از این رو اخذ تاییدیه اتش نشانی برای هر ساختمانی الزامیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *