تاریخچه افرا دژ

معرفی شرکت افرا دژ راستین

افرا دژ با افتخار همکاری در کنار مدیران فنی، با تجربه‌ی بیش از ۳۰ سال در اجرا و پرسنلی با دانش به‌ روز این صنعت، کار خود را به ‌طور رسمی از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده و با عضویت در انجمن آسانسور و پله‌برقی استان البرز و اخذ پروانه طراحی مونتاژ از سازمان صمت و صلاحیت پیمانکاری و ایمنی از اداره کار، مصمم همچنان رو به پیشرفت است.

با عنایت به استقبال گسترده از فعالیت‌های شرکت افرا دژ در زمینه ارائه خدمات آسانسور و اعتماد به حسن عملکرد این شرکت، بر آن شدیم تا فعالیت‌های خود را در صنعت ساختمان گسترش دهیم و توانسته‌ایم به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه سیستم‌های نظارتی – حفاظتی، درب‌های اتوماتیک، اعلام و اطفاء حریق و طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدرن هوشمند سازی نیز تاریخچه ای پربار در طی این سال‌ها کسب کنیم.

افرا دژ راستین به عنوان مجموعه‌ای پرتلاش و باانگیزه با همکارانی حرفه‌ای و متخصص، همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود، انطباق معماری و محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توسعه محصول بر اساس متدولوژی‌های روز عرصه ساختمان و در عین حال ارائه محصولی با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار است.

همچنین این شرکت تا کنون توانسته تاریخچه ای درخور از مشتریانی چون بیمارستان امام علی، رجایی، باهنر، علوم پزشکی، تعدادی از مراکز بهداشت، سرپرستی و شعب بانک‌های تجارت، بنیاد مسکن انقلاب، شهرداری‌ها، بسیاری از مراکز درمانی، ساختمان‌های مسکن مهر و بسیاری از پروژه‌های شخصی و نیمه شخصی را با رضایت کامل کارفرما به اتمام رساند.

 

خدمات افرا دژ

در دنیای پرشتاب کنونی که همه شرکت‌ها به دنبال فروش هر چه بیشتر محصولات خود می‌باشند و انواع روش‌های تبلیغاتی جهت جذب مشتریان خود بهره می‌گیرند شرکت افرا دژ در راستای اهداف بلند مدت خود، ایجاد و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان خود را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داده است و از ابتدا تا انتهای مسیر با مشتریان خود همراه است و معتقد است رضایتمندی مشتریان یکی از مؤثرترین روش‌های تبلیغاتی می‌باشد.

 

بر همین اساس شرکت افرا دژ انواع خدمات ذیل را ارائه می‌دهد که شامل:

– خدمات مشاوره‌ای

– خدمات نصب و اجرا

– خدمات پشتیبانی و گارانتی

– خدمات سرویس‌های دوره‌ای

– خدمات نگهداری و تعمیرات

 

افرا دژ در عرصه صنعت ساختمان چگونه می‌تواند با شما همکاری کند؟

– نصب و سرویس انواع آسانسورهای کششی، هیدرولیک و پله‌برقی.

– اجرای سیستم‌های امنیتی و هشدار دهنده از قبیل دوربین‌های مداربسته، ضبط و انتقال.

– تصاویر تحت شبکه، اعلام سرقت، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق، آیفون‌های تصویری، آنتن‌های دیجیتال، قفل‌های رمز دار و اثر انگشتی.

– طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدرن هوشمند سازی در بخش‌های مختلف تجاری، پارکینگ، فضای سبز و …

– طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های نگهداری و تعمیرات تأسیسات ساختمانی.

– انجام طیف وسیع اتوماسیون درب‌های اتوماتیک از قبیل درب‌های شیشه‌ای، کرکره‌ای، پارکینگی و راه‌بند.

– اجرای سیستم‌های مولد برق و گرمایشی ساختمانی و نیروگاهی مرتبط با انرژی‌های تجدید پذیر (بادی و خورشیدی).

– پخش کلیه کالاهای مرتبط با موضوعات فوق به عنوان نمایندگی برندهای معتبر به خریداران عمده و شرکت‌های همکار.